Atma Kriya Yoga je silný súbor techník, ktoré vám pomôžu rýchlo napredovať na vašej ceste do seba. Iniciácia, šaktipát, je dôvodom, prečo je v súčasnosti najsilnejším dostupným druhom jogy. Tieto cvičenia vám poskytnú voľnosť a flexibilitu na vytvorenie každodennej praxe dokonale prispôsobenej vášmu životnému štýlu.

Nájdete nás na ulici J. Kráľa č.5. (Jogovňa JOGA SHALA)
Začíname v sobotu 19.5. o 12:00, prepokladané ukončenie v nedeľu o 16:00.

Na kurze sa naučíte tieto techniky:

Džapa – čantovanie prastarej sanskrtskej modlitby (mantry) naladí celú vašu bytosť na jej silné vibrácie a umožní prebudenie doteraz spiacich kvalít.

Meditačné techniky – koncentrácia a sústredenie vám pomôžu zaviesť sebauvedomovanie do vašich každodenných činností, aby ste mohli transcendovať dualitu ľudskej existencie.

Joga zvuku – počúvanie symfónie vnútorných mystických zvukov vychádzajúcich zo srdcovej čakry posilní vašu intuíciu.

OM Chanting – skupinové čantovanie vytvorí harmóniu, pokoj a mier pre vás, ostatných a okolie.

Pránájáma (dychové cvičenia) – pozorovanie a ovládanie dychu nastolí fyzickú a energetickú rovnováhu.

Ásany – päť fyzických jogových pozícií podporí vašu meditačnú prax, posilní imunitný systém a zvýši fyzickú vitalitu.

Mudry – joga prstov zjednotí energiu vášho tela, aby ste mohli dosiahnuť svoj duchovný cieľ.

Hlavná krijá – táto čakrová meditácia vám pomôže zvyšovať vaše vedomie, zjednocovať telo a dušu a spaľovať jeden rok karmy pri každom nádychu či výdychu.

Ochranný štít – vyzdvihnutie vibrácie energetických centier vás ochráni pred negativitou a dovolí, aby cez vás žiarilo viac Božieho svetla.

9 foriem bhakti – každá technika rozvíja rôzne formy bhakti – lásky – privedie vás bližšie k realizácii.

Súčasťou kurzu je:

Iniciácia – šaktipát

Atma Kriya Yoga študijný manuál s presnými pokynmi a obrázkami každej techniky

Certifikát

JE PRE MŇA ATMA KRIYA YOGA VHODNÁ?

Na to, aby ste sa mohli začať učiť a praktizovať Atma Kriya Yogu, musíte mať viac ako 18 rokov.

Cvičenia zahŕňajú niekoľko fyzických jogových pozícií. Ak máte nejaké fyzické zranenia alebo obmedzenia, prosím, konzultujte to s vaším lekárom, aby ste sa uistili, že môžete bez obáv cvičiť jogu. Váš učiteľ Atma Kriya Yogy vám pomôže s prispôsobením cvičenia.

Ak máte srdcové či mentálne problémy, prosím, kontaktujte ma. Spolu s kvalifikovaným učiteľom zistíme, či je pre vás toto cvičenie vhodné. Rovnako urobte, ak ste práve v období tehotenstva.

Atma Kriya Yoga môže očisťovať rôznymi spôsobmi: fyzicky, emocionálne a duchovne. Je dôležité to vedieť a byť ochotný urobiť skutočné zmeny vo svojom živote.

KEĎ STE INICIOVANÍ DO ATMA KRIYA YOGY A DOSTALI STE ŠAKTIPÁT, VO VAŠOM VNÚTRI SA AKTIVUJE INÝ KANÁL. TENTO KANÁL JE MILOSŤ A POŽEHNANIE VŠETKÝCH GURUOV, MUDRCOV A SVÄTCOV Z LÍNIE, KTORÉ PRÚDIA Z MAJSTRA NA ŽIAKA ALEBO Z MAJSTRA NA UČITEĽA A POTOM Z UČITEĽA NA ŽIAKA.

PARAMAHAMSA ŠRÍ SVÁMÍ VISHWANANDA

MÁTE ZÁUJEM, ALE NEVYHOVUJE VÁM ČAS?

Žiaden problém. Ak vám tento dátum a čas nevyhovuje, kontaktujte ma a dohodnite si náhradný termín. Učitelia majú možnosť učiť všetky techniky počas jedného stretnutia alebo rozdeliť učenie na niekoľko týždňov, čo poskytne viac času na cvičenie. Rád s vami naplánujem kurz, ktorý vám bude najviac vyhovovať.

REGISTRAČNÉ ÚDAJE

Kapacita je obmedzená, registrácia je nutná na dusanbelej@gmail.com alebo na 0940 773 203.

Upendra

Napísať komentár


Napíšte do políčka posledné písmeno slova 1spzuxtw

RSS kanál pre komentáre k článku