ONLINE OM Chanting workshop 4.júla

Všetkých vás, ktorí máte záujem dozvedieť sa viac o vibrácii ÓM, ponoriť sa viac do hĺbky jej významu pre náš život, pozývam na workshop o technike OM Chanting.

OM Chanting workshop je otvorený pre každého, kto sa chce dozvedieť viac o zvuku ÓM a OM Chantingu. Nie je potrebné absolvovať workshop na to, aby ste sa zúčastnili OM Chantingového kruhu, ale je jedným z kritérií potrebných na to, aby ste sa stali OM Chanting Organizátorom. Na OM Chantingovom workshope sa dozviete o kozmickom zvuku ÓM, pôvode a sile OM Chantingovej techniky a ako ju zdieľať s ostatnými. Zistite viac o zvuku ÓM:

Význam a symbolika ÓMu

Zvuk v rôznych náboženstvách a vo vede

Uzdravujúci potenciál ÓMu

Cvičenie vibrácie ÓM

ÓM meditácia

Zistite viac o OM Chantingu:

História OM Chantingu

Čo sa deje počas OM Chantingového kruhu

Organizačné pokyny: ako si vytvoriť OM Chantingový kruh vo vašom okolí

Potrebná kvalifikácia na to, aby ste sa mohli stať organizátorom OM Chantingu

Kampaň „Mestá svetla“

MÁTE ZÁUJEM, ALE NEVYHOVUJE VÁM ČAS? 

Žiaden problém. Ak vám tento dátum a čas nevyhovuje, kontaktujte učiteľa OM Chanting workshopu a dohodnite si náhradný termín.

Link videohovoru https://zoom.us/j/95199609939  ID 951 9960 9939

REGISTRAČNÉ ÚDAJE

V prípade záujmu je potrebná včasná REGISTRÁCIA (najneskôr do 27.6.) na: dusanbelej@gmail.com, aby sme vás vedeli včas informovať o prípadných zmenách.

Začiatok kurzu je o 15:00, predpokladaný koniec je o 19:00.

Cena workshopu je 20€

Článok o nás na portáli Smart Guru

Boli sme spolu s mojou manželkou oslovení na spoluprácu kolektívom ľudí zo Smart Gurua. Slovo dalo slovo, výsledkom bola účasť mojej manželky v ich show "O koliesko viac" a interview, ktoré si môžete prečítať, keď kliknete na tento link:

https://www.smartguru.sk/sk/blog/index/zaznam/rozhovor-najst-cestu-z-ega-do-srdca-je-zakladom-kazdeho-fungujuceho-vztahu-quot-hovoria-oblubeni-smartguru-lektori-manzelia-belejovci

Zopár čriepkov pre inšpiráciu ;)

"Moja práca nie je iba o tom, že si ma niekto objedná, ja tam prídem, vykonám, čo treba, dostanem plácu a odídem. Nie… je to život sám. Je to učenie, je to požehnanie, milosť môcť slúžiť, byť tu pre druhých a zároveň sa s dôverou púšťať do neznámych vôd. "

"Spoločne sa učíme disciplíne vo všetkom, čo robíme, a spájame zdanlivo nesúvisiace. Keď som pri pôrode, on doma medituje a je tu pre nás. Keď on vedie meditáciu, ja spievam. Pomáhame si aj prakticky s celou agendou doma… každý, čo vieme. Ideme v tom všetkom spolu ako jeden a vtedy sa dejú zázraky."

"Hlboký nádych, hlboký výdych, cesta z ega do srdca… jeden z nás to musí urobiť a druhého potiahne. Ak to trvá dlho, sú väčšie rany, ktoré nás bolia oboch. Takže - je to jednoduché - nebrať sa tak vážne, úprimne ľúbiť a stále pamätať na svoj cieľ."

Tešíme sa na stretnutie na našich kurzoch, festivaloch a hocikde inde, kde nás aj vás vietor zaveje <3 

Joga a meditácia na Festivale svetla 20.6. v Limbachu :)

Vedeli Ste, že joga znamená “JEDNOTA”? Vedeli ste, že ÓM je prvá najvyššia mantra a najčistejšia božská vibrácia znejúca v celom stvorení?
Spievaním ÓM sa nalaďujeme na našu podstatu, na našu dušu a na celok. ÓM nám pomáha nastoliť harmóniu v tele i v mysli. Takto naladení dokážeme citlivo vnímať najjemnejšie aspekty života, precitnúť do čistej lásky a šíriť túto lásku a svetlo do svojho okolia. Tajomstvo ÓMu bolo ľuďom odhalené pred tisíckami rokov, kedy ho osvietení jogíni používali ako mocný liečivý nástroj pre ľudstvo a celú planétu. V tých časoch vznikol aj OM Chanting, ako dnes nazývame skupinovú jogovú techniku so špeciálnym rozostavením spievajúcich a s požehnaním celej línie majstrov.

Na festivale bude táto prastará jogová technika šíriť svetlo vďaka priateľom z Bhakti Margy (cesty lásky a oddanosti). Ako Upendra hovorí: “Podľa nášho majstra je OM Chanting v dnešnej dobe najsilnejším nástrojom svetla, ktorý samotný má potenciál skutočne vyliečiť a zachrániť našu planétu. No to je možné iba vtedy, ak sa spojíme. A ak toto vieme, urobme najviac, čo sa dá.
Budeme mať na festivale svoj vlastný stan, v ktorom budete mať možnosť posedieť, porozprávať sa o meditačných jogových technikách akou je Atma Kriya Yoga, o duchovnej ceste, o tom, aké je to mať gurua a prečo sú mantry tak mocné a dôležité.
Ujjvala Denisa: "Na indickej mytológii je nádherné to, že za každou mantrou, modlitbou je mocný príbeh. A tak je to aj s Gayatri mantrou. Touto nádhernou modlitbou k Božskej Matke Vás budem sprevádzať. Venujem sa spievaniu mantier, intuitívnej a spirituálnej hudbe a nahrala som medzinárodný album Journey to Peace, ktorý som venovala svojmu duchovnému majstrovi Paramahamsovi Vishwanandovi. On mi podal ruku, na ktorú som celý život čakala. Ukázal mi skutočnú božskú Lásku, ktorá sídli vo mne a v každom človeku. Pochopila som, že to, čo sa deje, keď spievam, je od Boha a je to Boh samotný…”
Ujjvala je tiež sprievodkyňa domácimi pôrodmi a v čase workshopov Vám rada porozpráva o svojom poslaní a ako sa dá spojiť spievanie mantier s pôrodom.


Tešíme sa na spoločné tvorenie, harmóniu, lásku a svetlo.

Zámer festivalu je priniesť radosť, svetlo a lásku do Vašich/ našich dní a životov a poriadne si to užiť ;)

Keď sa chcete dozvedieť viac, môžete sa pridať do skupiny:
www.facebook.com/groups/729201664262446/

Skupina na riešenie dopravy z BA do Pezinka: https://www.facebook.com/groups/3068970436522001

Ceny lístkov a kompletný program nájdete TU: www.kvetzivota.sk

Lístky sa dajú kúpiť len v predpredaji kvôli autobusovej doprave, ktorú si objednávate na presné časy. Predaj je do štvrtka 18:00- tým stihnú platby prísť do piatka.
Ďakujem za porozumenie 🙏